pultuszczak

Facebook


Ładniej na Białowiejskiej 1

2016-08-31 10:27:31

Będący w kiepskim stanie technicznym budynek gospodarczy przy ul. Białowiejskiej 1 /w zarządzie TBS/ został odnowiony przez pracowników Towarzystwa Budownictwa Społecznego

Będący w kiepskim stanie technicznym budynek gospodarczy przy ul. Białowiejskiej 1 /w zarządzie TBS/ został odnowiony przez pracowników Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Remont polegał na wymianie pokrycia dachu z papy na blachę trapezowaną, wymianie elementów w drewnianej konstrukcji schodów i balkonu. Pomogli mieszkańcy budynku wielorodzinnego korzystający z komórek na opał, mieszczących się w remontowanym obiekcie. Z własnej inicjatywy pomalowali ścianę frontową, drzwi oraz elementy z drewna. Teraz szykują się do malowania ścian na klatce schodowej w budynku, w którym mieszkają. Niezbędne materiały dostarczy im zarząd TBS. Danuta Kłoszewska, wypowiadając się w imieniu własnym oraz sąsiadów oceniła, że z obecnym zarządem TBS -u łatwiej się dogadać niż z poprzednim, tym sprzed 2015 roku.
W najbliższym czasie pracownicy TBS u wymienią pokrycie dachu na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kasztanowej 1, zajmowanym przez pułtuskich Romów. Przystąpią też do odnowienia budynku mieszkalnego przy ul. 3 Maja 21 /własność TBS/, w którym wymienią pokrycie dachu z papy na blachodachówkę, wyremontują kominy, odnowią elewację.
Zbigniew Tołłoczko
Rzecznik Prasowy Spółek Gminy Pułtusk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *