pultuszczak
KSIĄŻKI. Spóźnione pożegnanie – Adam Dzierżek

2023-08-09 11:08:06

26 lipca nakładem wydawnictwa Initium do księgarń trafiła najnowsza, przepełniona dusznym klimatem głębokiej prowincji, powieść Adama Dzierżka pt. „Spóźnione pożegnanie”, która zabiera czytelnika w emocjonującą podróżą po najciemniejszych zakamarkach ludzkiego umysłu


Maks Mejza jest prywatnym detektywem, który poszukuje swojej nowej drogi po skończonym związku i rozstaniu z wydziałem kryminalnym. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Po pomoc zgłasza się do niego ojciec, którego córka uciekła z domu niedługo po tym, jak zaszła w ciążę. Odnaleziona po latach w tajemniczej wiosce, okazuje się mieszkać ze swoim byłym psychiatrą, otoczona mrocznymi sekretami i ludźmi o niejasnych motywacjach. Problem w tym, że nigdzie przy niej nie ma dziecka. A to właśnie je chce odnaleźć klient. Czy sprawa łączy się z morderstwem ciężarnej kobiety, do którego doszło w mieście nieopodal wioski? Jaką tajemnicę skrywa córka klienta i jej psychiatra? Duszny klimat głębokiej prowincji, zmowa milczenia, odkupienie win i walka o przetrwanie – nowa książka Adama Dzierżka to egzystencjalna podróż w najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Uwaga: Książka zawiera opisy samobójstw.

Adam Dzierżek – urodzony w 1993 roku w Gołdapi; zawodowo związany z branżą bezpieczeństwa i ochrony. Pasjonat literatury kryminalnej, a w szczególności szeroko pojętego nurtu Noir.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *