pultuszczak

Facebook
Kradzież rozbójnicza w markecie

2023-03-31 1:46:40

W ręce policjantów z pułtuskiej komendy wpadł 25-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny pułtuskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na terenie jednego z marketów w Pułtusku. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna spakował artykuły spożywcze z półek sklepowych do torby i próbował wybiec z budynku. Całą sytuację zauważył ochroniarz i pobiegł za mężczyzną. W pewnym momencie sprawca stał się agresywny, zaczął szarpać, popychać i uderzać mężczyznę, chcąc za wszelką cenę zatrzymać skradzione produkty. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zatrzymali pułtuszczanina. 25-latek podejrzany o kradzież rozbójniczą usłyszał już zarzuty.

Prokurator po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Przestępstwo, którego się dopuścił, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Autor: sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *