pultuszczak

Facebook


Komplet zwycięstw

2017-09-13 10:01:37

NADNARWIANKA – KS TROSZYN 2:0. Znakomita passa Nadnarwianki trwa. Po pięciu meczach podopieczni Artura Salamona są liderem Ligi Okręgowej!

Zespół pokazuje się w tym sezonie ze znakomitej strony. Na inaugurację ograł 5:1 Orzyc Chorzele, który w kolejnych czterech meczach zdobył dziesięć punktów. W drugiej kolejce Nadnarwianka z trzema punktami wróciła z Nowego Miasta, gdzie wygrała 1:0 po bramce Kuby Zalewskiego. A zespół miejscowej Sony od kilku sezonów jest w tej lidze bardzo solidny. Największe problemy były w trzeciej kolejce, gdy graliśmy z broniącą się przez większość meczu w dziesiątkę drużyną Tęczy Ojrzeń. Zwycięskiego gola zdobył w 89 minucie Kamil Jagielski I.

Ostatnie dwa spotkania były równie udane. Wyjazd do Makowa Mazowieckiego zakończył się wygraną 2:1. Obie bramki również w tym meczu padły w końcówce. Najpierw trafił Bartek Salamon, a trzy minuty przed końcem do siatki piłkę skierował Mateusz Grzela. – Z Makowianką zagraliśmy słabą pierwszą połowę, gdzie przegrywaliśmy po zasłużonym rzucie karnym. Po przerwie wyglądało to dużo lepiej, mogliśmy wygrać jeszcze wyżej – ocenił to spotkanie trener Salamon.

W minioną sobotę Nadnarwianka pokonała 2:0 czwarty w tabeli KS Troszyn – Myślę, że ten mecz z dotychczasowych był najlepszy w naszym wykonaniu. Wyglądamy dobrze fizycznie. Start rozgrywek można uznać na pewno za udany, straciliśmy tylko dwa gole, z czego jeden z rzutu karnego. Każdy mecz rozpoczynamy w innym składzie, mimo że zespół omijają kontuzje i kartki, co pokazuje, że każdy zawodnik jest tak samo drużynie potrzebny – ocenia trener Salamon.

W zespole miał okazję zadebiutować sprowadzony z Bugu Wyszków Ernest Dobkowski, który jednak potrzebuje kilku spotkań na dojście do optymalnej dyspozycji po kontuzji. Na plus możemy zapisać postawę całego zespołu (szczególnie walkę do końca – dwa razy zwycięstwa zapewniał sobie w ostatnich minutach), ale na pochwały zasługuje Kamil Jagielski I, który poprzednich sezonów nie mógł zaliczyć do udanych, natomiast w tym zdobył już dwie bramki oraz zanotował asystę.
Nadnarwianka – KS Troszyn 2:0

Bramki: Jagielski I, J.Zalewski.

Skład: Stelmach – Poraziński, Ł.Zalewski, Bobowski, Jagielski II – Dziczek (65 Dobkowski), B.Salamon, J.Zalewski, Salwin (70 W.Karkowski), Bartczak – Jagielski I (80 Grzela).

Makowianka Maków Mazowiecki – Nadnarwianka 1:2

Bramki: 20 – B.Salamon, Grzela

AJ
Zdjęcie; Kamil Jagielski I ma na koncie już dwie ważne bramki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *