pultuszczak

Facebook


Kolejne sukcesy zawodników KAN Pułtusk

2016-11-23 12:20:03

Międzynarodowy turniej Taekwon-do Masters Mazovia Cup 2016

Prestiżowy turniej Taekwon-do odbył się jak co roku w Ciechanowie. Na matach hali MOSiR zebrało się blisko 300 zawodników z Białorusi Litwy, Rosji, Gruzji, Słowacji i oczywiście wiele klubów z Polski (Lublin, Legnica, Lubartów, Gdańsk, Łudź, Legionowo, Warszawa, Pruszcz Gdański, Działoszyn, Częstochowa, Przasnysz, Ciechanów, Janów, Kłobuck, Wrocław, Kolbudy, Mińsk Mazowiecki). Nie zabrakło też zawodników z Pułtuska. MKSW „KAN” Pułtusk wystartował w składzie: Marek Sobieraj, Tomasz Jabłonowski, Wiktor Nalewajk, Karol Nalewajk.
Pułtusk uplasował się na 9. miejscu w klasyfikacji generalnej klubów na 45 klubów, zatem wynik 4-osobowej ekipy można uznać za sukces. Złoty medal zdobyli Tomek Jabłonowski (konkurencja układów I DAN) i Marek Sobieraj (konkurencja walk do 63 kg). Marek zdobył też srebro w konkurencji układów uczniowskich, a Karol Nalewajk brąz w konkurencji układów I DAN.
Największy niedosyt pozostał po minimalnych przegranych Wiktora i Karola Nalewajków o brązowe medale w walkach, odpowiednio do 63 kg i do 70 kg.
Masters Mazovia Cup to prestiżowy turniej odbywający się już 10 lat. Przyciąga wielu utytułowanych zawodników, mistrzów Europy i Świata. Jest też obowiązkowym turniejem dla zawodników Kadry Polski. Turniej w Ciechanowie kończy sezon startowy w taekwon-do w Polsce. Teraz reprezentanci MKSW KAN Pułtusk poświecą czas na doskonalenie techniki i podwyższanie ogólnej sprawności. A my gratulujemy sukcesów zawodnikom i ich trenerowi Piotrowi Szwejkowskiemu.
marek-sobieraj
Marek Sobieraj na podium

tomek-jablonowski-i-karol-nalewajk
Tomek jabłonowski i Karol Nalewajk na podium

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *