pultuszczak

Facebook


KINO POD GWIAZDAMI W PUŁTUSKU

2016-08-25 9:51:38

Z myślą o miłośnikach kina i dobrej zabawy mobilne KINO POD GWIAZDAMI pokonuje kolejne przystanki letniej trasy. Już 30 sierpnia odwiedzi Pułtusk. Po raz trzeci Bank BGŻ BNP Paribas organizuje jedno z największych wakacyjnych Road Show w kraju. W programie masa atrakcji: pokazy „Planety Singli” i familijnej bajki o tym, jak wytresować smoka. Wydarzenie jest bezpłatne.

Dzień upłynie na samych przyjemnościach. Konkursy wiedzy filmowej, czerwony dywan dla każdego, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie, kręcenie filmu – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Nie zabraknie również doskonałego repertuaru filmowego – dla najmłodszych historia o tym, jak wytresować smoka, a dla starszej widowni nagrodzony wieloma nagrodami przebój kinowy „Planeta Singli” – z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.
Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA” – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, Kierownik Zespołu Trade Marketingu BGŻ BNP Paribas – Jako BGZ BNP Paribas chcemy dostarczać filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi Klienci – stąd idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, gdzie nie ma stacjonarnych kin – dodaje.
Dla uczestników akcji przygotowane zostały niespodzianki od partnerów w postaci smacznych przekąsek oraz wspaniałej nagrody w postaci Wycieczki na Zanzibar. Wygranie nagrody głównej będzie możliwe po wypełnieniu ankiety dostępnej w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas w każdym z miast biorących udział w akcji lub u animatorów w strefie kinowej.
Inauguracja tegorocznej edycji KINA POD GWIAZDAMI odbyła się 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd Międzyzdrojach. Szczegóły akcji na www.kinopodgwiazdami2016.pl.
Pokazy nie są biletowane. Wystarczy odebrać wejściówki w lokalnym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas.
Do zobaczenia już 30 sierpnia w Pułtusku na Rynku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *