pultuszczak

Facebook

Kilka razy do jednego sklepu

2021-04-13 10:26:53

Pułtuscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy kilkukrotnie włamali się do jednego ze sklepów na terenie powiatu pułtuskiego. Ich łupem padły alkohol i papierosy. Sprawcom za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Dzięki szybkiej reakcji właściciela sklepu w Zatorach, pułtuscy policjanci zatrzymali na miejscu 39-latka, który kilka dni temu, w nocy, dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego. Mężczyzna ukradł alkohol oraz papierosy o łącznej wartości 1,5 tys. zł.
Z informacji wynikało, że zatrzymany mężczyzna miał jeszcze wspólnika. Dzięki wnikliwej pracy i drobiazgowej analizie zgromadzonych informacji, pułtuscy policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę podejrzanego o ten czyn. Jak się okazało, w ostatnim czasie, 34 i 39-latek włamali się do tego samego sklepu kilka razy. Za każdym razem skradzionym towarem złodziei był alkohol i papierosy. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli u jednego z mężczyzn część skradzionego mienia.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych zdarzeń. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…