pultuszczak

Facebook


Kids Academy już pełne gwaru

2017-09-14 10:09:41

Już otwarte. Przy Jeżynowej 11. KIDS ACADEMY. Robi wrażenie. Przedszkole uroczyście otworzyli: właścicielka Ewelina Rupińska, ks. proboszcz parafii pod wezwaniem Jana Pawła II – Sławomir Andrzej Stefański i Piotr Karkowski – kierownik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu

KIDS ACADEMY to przedszkole nowe, wesołe i kolorowe, pełne zabawek, z barwnym placem zabaw, z dala od ruchliwej jezdni – bezpieczne i kameralne. W nim dzieciaki, ich rodzice i CIOCIE barwne jak ptaki.

– Dzisiaj jest dla nas bardzo ważny dzień – powiedziała TYGODNIKOWI właścicielka KIDS ACADEMY, Ewelina Rupińska. – Wielkie otwarcie, pierwszy dzień adaptacyjny dla grupy starszaków. A mamy trzy grupy: rocznik 2015 – dwuipółlatki i trzylatki oraz grupa starszaków. Nabór? Było duże zainteresowanie – przedszkole językowe to przyszłość, mamy ponad 40 dzieci.

Pani Ewelina do tej pory pracowała jako nauczycielka w szkole języków obcych, obecnie doczekała się owocu swoich marzeń – przedszkola językowego. – U nas nauka języka angielskiego odbywa się codziennie, są to zajęcia, natomiast w ciągu dnia język jest po prostu powszechny, towarzyszą nam też piosenki w języku angielskim.

Prócz języka angielskiego, głównego, przedszkolaki mają do wyboru trzy kolejne: hiszpański, niemiecki i rosyjski. Zdecydowana większość dzieci będzie się uczyła hiszpańskiego, najbardziej popularnego po angielskim. Język rosyjski? E. Rupińska: – Nie cieszył się zainteresowaniem rodziców.

Kadra? Sześć pań będzie czuwało nad nauką, zabawą i bezpieczeństwem dzieci. – Po dwie panie w każdej grupie, z wykształceniem pedagogicznym, z doświadczeniem, z bardzo dobrym kontaktem z dziećmi, miłe, w dodatku młode i energiczne.

Posiłki? – Mamy catering z Kurpianki w miejscowości Rzewnie. Dobry catering – zapewnia pani Ewelina.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *