pultuszczak

Facebook


KANDYDACI DO POLICJI ĆWICZYLI POD OKIEM FUNKCJONARIUSZEK

2018-05-17 10:25:37

Funkcjonariuszki zademonstrowały prawidłowość etapu kwalifikacyjnego do policji. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 4, grupa kilkunastu uczniów klasy mundurowej miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznania jego założenia. Czujne oczy instruktorów monitorowały poczynania potencjalnych kandydatów, korygując ewentualne błędy. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie ze zmaganiami.
Osoby biorące udział w ćwiczeniach poparły inicjatywę pułtuskiej policji. Dlatego planujemy cykliczne spotkania w tym zakresie aby wszyscy, którzy chcą wstąpić w szeregi policji mieli możliwość podniesienia swych umiejętności, co znacznie poprawi ich wynik na egzaminie właściwym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o śledzenie strony internetowej KPP w Pułtusku, celem sprawdzenia kolejnego terminu podobnego przedsięwzięcia.

Przypominamy!

Test sprawności fizycznej jest jednym z etapów, który czeka kandydatów do służby w policji. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący – 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

sierż. szt. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

1 komentarz

  1. Jan odpowiedz

    Ciekawe czy Panie funkcjonariuszki osobiście zaprezentowały prawidłowość wykonywania ćwiczeń, wątpliwa sprawa a należało zaświecić przykładem. Po drugie, kryzys w służbach mundurowych widać gołym okiem, brak kandydatów, mała zdawalniść więc i z agitacją Policja ruszą w teren. Proponuję przywrócić upadły prestiż służby, podnieść atrakcyjność finansową oraz zabrane przywileje emerytalne a znowu będzie się Policja opędzać od chętnych do wstąpienia w jej szeregi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *