pultuszczak

Facebook


KANDYDACI DO POLICJI ĆWICZYLI POD OKIEM FUNKCJONARIUSZEK

2018-05-17 10:25:37

Funkcjonariuszki zademonstrowały prawidłowość etapu kwalifikacyjnego do policji. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 4, grupa kilkunastu uczniów klasy mundurowej miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznania jego założenia. Czujne oczy instruktorów monitorowały poczynania potencjalnych kandydatów, korygując ewentualne błędy. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie ze zmaganiami.
Osoby biorące udział w ćwiczeniach poparły inicjatywę pułtuskiej policji. Dlatego planujemy cykliczne spotkania w tym zakresie aby wszyscy, którzy chcą wstąpić w szeregi policji mieli możliwość podniesienia swych umiejętności, co znacznie poprawi ich wynik na egzaminie właściwym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o śledzenie strony internetowej KPP w Pułtusku, celem sprawdzenia kolejnego terminu podobnego przedsięwzięcia.

Przypominamy!

Test sprawności fizycznej jest jednym z etapów, który czeka kandydatów do służby w policji. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący – 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

sierż. szt. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *