pultuszczak

Facebook


JUŻ NIEDŁUGO TUTAJ WRÓCIMY

2019-09-10 4:38:21

W przyzamkowym MANEŻU oglądaliśmy kolejny spektakl teatralny Krakowskiego Teatru KOMEDIA – „Trzy razy łóżko” Jana Jakuba Należytego w wykonaniu Pameli Adamik, Ewy Romaniuk, Bartosza Buławy i Marka Siudyma

Spektakle KOMEDII są tak lubiane przez pułtuszczan, że przedstawienie  „Trzy razy łóżko” obejrzało około 600 widzów – padł rekord frekwencji. A ŁÓŻKO może się podobać – trzy jego sceny dzieją się bowiem w łóżku, meblu który znajduje się w każdym domu i który to jest w nim  najważniejszy. W łóżku rozmawia się o najważniejszych sprawach rodzinnych, podejmuje się decyzje kluczowe dla rodziny…

Nic więc dziwnego, że sztuka zdobyła entuzjastyczne opinie widzów. Wśród widowni są zawsze  Agnieszka i Jarosław Komstowie, którzy prowadzą CEPELIĘ KOMSTA. Państwo Komstowie znani są z tego, że obdarowują aktorów ręcznie wytworzonymi przedmiotami, często z wizerunkiem Pułtuska (promocja miasta): serwetami, obrusami, poduszkami, kubkami. Cieszą one aktorów i są pięknym podsumowaniem ich scenicznej pracy.

Po spektaklu, na FB Krakowskiego Teatru KOMEDIA pojawił się wpis: „Kolejna nasza wizyta na wspaniałym ZAMKU w Pułtusku dobiegła końca! Nie chce się wyjeżdżać, ale już niedługo tutaj wrócimy”.

Zdjęcie aktorów siedzących na scenie pozyskaliśmy z FB dyrektora zamku Michała Kisiela, dzięki inicjatywie którego mamy TEATR w MANEŻU i wiele innych kulturalnych atrakcji.     

GMD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *