pultuszczak

Facebook


Jesteśmy z nimi od początku

2016-12-07 9:51:52

Tygodnikowy fotograf pan Henryk Mazurek zawsze spotykał państwa Pachla przypadkowo i uwieczniał najważniejsze w ich życiu uroczystości. Tak to się złożyło że jesteśmy z nimi od początku

Wszystko zaczęło się 7 lipca 2011 roku, w kościele św. Józefa w Pułtusku. O 16.30 na ślubnym kobiercu stanęli państwo Natalia Deptuła i Marcin Pachla. Współpracujący z nami fotograf uwiecznił tę szczególną chwilę, jak również chrzest ich maleńkiej córeczki Julii, który odbył się tego samego dnia. Nie wiedział, że tę śliczną rodzinę spotka za kilka lat i to w bardzo szczególnych okolicznościach. Stało się to kilkanaście dni temu, w pułtuskim szpitalu. Natalia i Marcin Pachla zostali szczęśliwymi rodzicami bliźniaczek – Marysi i Alicji.
Byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że pani Natalia urodzi bliźniaki. W ich rodzinach nie było wcześniej takiego przypadku.
– Nogi mi się ugięły, gdy się dowiedziałem – wspomina z uśmiechem pan Marcin.- Nie mogłem uwierzyć, ale gdy się oswoiłem z tą myślą, byłem szczęśliwy. Dziewczynki urodziły się zdrowe, ale nie są identyczne. Jedna jest podobna do żony, druga do mnie, żeby było sprawiedliwie. Na razie są grzeczne, jedzą i śpią. Zobaczymy, co będzie potem.
Z tak niezwykłego daru cieszy się cała rodzina, szczególnie babcie, dziadkowie, pradziadek i dwie prababcie. Starsza córeczka państwa Pachla Julia też nie mogła doczekać się siostrzyczek i teraz, jak tylko wróci ze szkoły, nie odstępuje ich na krok.
Pierwsza córeczka państwa Pachla urodziła się w wyszkowskim szpitalu. Teraz zdecydowali się na pułtuski, bo jest bliżej i panują tu dobre warunki. Pani Natalia, tak jak i przy pierwszym porodzie, miała cesarskie cięcie. Wszystko poszło bardzo dobrze, są bardzo zadowoleni. Za pośrednictwem Tygodnika chcą podziękować lekarzom i położnym szpitala Gajda – Med, za wspaniałą opiekę.
– Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i empatii cechujących personel tego szpitala. Jeszcze raz dziękujemy.
A my gratulujemy rodzicom bliźniaczek i mamy nadzieję, że będziemy dokumentować kolejne uroczystości w rodzinie państwa Pachla. Zawsze robimy to z dużą przyjemnością.

slub
7 lipca 2011 roku. Ślub państwa Natalii Deptuły i Marcina Pachla w kościele św. Józefa w Pułtusku

chrzest
Chrzest pierwszej córeczki Julii

blixniaczki
16 listopada tego roku, ku radości całej rodziny, na świat przyszły bliźniaczki- Marysia (na zdjęciu po lewej) urodziła się o 10.07, ważyła 2370 g i mierzyła 47 cm. Alicja jest nieco młodsza. Urodziła się o 10.11, ważyła 2600 g i mierzyła 49 cm

julia
Julia z młodszymi siostrzyczkami Marysią i Alicją

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *