pultuszczak

Facebook

Jeden poszukiwany, drugi z narkotykami

2022-03-06 7:53:46

Intuicja po raz kolejny nie zawiodła pułtuskich policjantów z wydziału prewencji. Funkcjonariusze pojechali na interwencję do miejscowości Świercze. Tam wylegitymowali dwóch mężczyzn, którzy według zgłoszenia mogli wcześniej być uczestnikami kolizji

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek w nocy. Dyżurny pułtuskiej komendy został poinformowany, że na terenie posesji w Świerczach przebywa dwóch mężczyzn, którzy mogli brać udział w kolizji.

Podczas sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jeden z nich, 29-latek, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Drugi, 16-latek posiadał narkotyki. Mężczyźni podczas przeprowadzanej interwencji byli bardzo pobudzeni i nerwowi, a ich wzrok był skierowany w kierunku pojazdu, przy którym się znajdowali. Policjanci, widząc ich zachowanie, postanowili przeszukać pojazd. W trakcie kontroli mundurowi znaleźli metalową puszkę z zawartością marihuany i wagę.

29-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi. Następnego dnia został doprowadzony do Zakładu Karnego. 16-latek za posiadanie narkotyków odpowie teraz przed Sądem Rodzinnym.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…