pultuszczak

Facebook

II miejsce w halowej piłce nożnej

2019-11-14 11:33:40

W turnieju, który odbył się na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pułtusku udział wzięło 6 drużyn. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pułtusku zajęli II miejsce

11 listopada 2019 r.oku, z okazji Święta Niepodległości, na hali sportowej PSP 2 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn: Drogi i Mosty – BRIX, Irmark, OSP Ponikiew, HTS Football Team, KPP Pułtusk i Młode Orły.
Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się OSP Ponikiew. Drugie miejsce obronili funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, miejsce trzecie Drogi i Mosty – Brix.
Uroczystego podsumowania i zakończenia turnieju dokonał Burmistrz Pułtuska Wojciech Gregorczyk. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsze puchary oraz nagrody rzeczowe.
W turnieju wyróżnieni zostali: najlepszy bramkarz, najwszechstronniejszy zawodnik oraz król strzelców.
podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Policjant odbierający puchar z rąk Burmistrza Pułtuska na tle zawodników Halowego Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…