pultuszczak

Facebook


I Mikołaj może być siatkarzem

2016-12-15 9:17:54

W sobotę, 3 grudnia ZRYW Pułtusk zorganizował Turniej Mikołajkowy dla trenujących. Zawody miały być swego rodzaju nagrodą za uczestnictwo w zajęciach

Wiosną, w wyniku otrzymaniu środków od Miasta Pułtusk reprezentowanego przez burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza oraz dzięki zgodzie Jana Zalewskiego starosty pułtuskiego i Jarosława Druchniaka dyrektora ZSZ im. Jana Ruszkowskiego na wykorzystywanie obiektów szkoły do zajęć, wróciliśmy do siatkarskiego szkolenia dzieci i młodzieży. Wspomniane decyzje zapewniły nam komfort pracy polegający na tym, że nie pobieramy opłat od uczestników. Dodam, że nie zamierzamy pobierać żadnych opłat, jeżeli nie będziemy mieli za co organizować zajęć, zawiesimy działalność.
Treningi odbywały się w kilku grupach, zróżnicowanych pod względem wieku i płci, aczkolwiek w grupie starszej nie brakowało osób, które uczestniczyły w zajęciach dziewcząt i chłopców, czyli trenowały jednorazowo około trzech godzin.
W Turnieju Mikołajkowym zagrali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wynik i wola zwycięstwa wpłynęły na ambitną walkę. Zwycięzcami okazali się WSZYSCY, każdy otrzymał złoty medal oraz czekoladowego Mikołaja.
W sumie rozegraliśmy dwanaście setów/meczów, składy były zmieniane, mieszane, konsolidował się koleżeński team.
Ze strony ZRYWu organizacją zawodów zajmowali Tadeusz Miłoszewski i Andrzej Krawczyński przy wsparciu Marka Gogolewskiego – serdeczne podziękowania.
Głównymi bohaterami turnieju byli:
Mateusz Majewski, Oskar Krawczyński (szkoły podstawowe), Amelia Lisiecka, Julcia Więcek, Weronika Wrońska, Jan Ochman (klasy I gimnazjum), Weronika Zych, Daria Czyżewska, Natalia Sińczuk, Martyna Koźniewska, Aleksandra Skurczyk, Julka Borowska (kontuzja uniemożliwiła grę, ale medal przekażemy), Michał Stopka, Kacper Kowalski, Kamil Sokołowski, Jan Sadowski, Adam Sadowski, Patryk Cichocki, Szymon Godlewski (klasy II i III gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne).
Czy będziemy grać w 2017 roku? Czas pokaże, jak napisałem wyżej za swoją pracę nie pobieramy opłat od rodziców uczestników zajęć. Dlatego, jeżeli będziemy mieli pieniądze na działalność to trenujemy, jeżeli nie to…
1

2

3

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *