pultuszczak

Facebook


GRAMY DLA DOMINIKA

2018-10-19 11:07:17

Akcja zbierania pieniędzy na leczenie młodego mieszkańca naszego powiatu Dominika Deptuły to wspaniały przykład, że w słusznych sprawach potrafimy być razem!

Dominik ma 22 lata. Niestety, pod koniec marca tego roku stwierdzono u niego nowotwór złośliwy żołądka z przerzutami do węzłów chłonnych. Miała być chemia, operacja, chemia. Niestety, podczas chemioterapii rak dał przerzuty do kości. Ratunkiem dla Dominika jest kosztowna terapia celowana molekularnie.
Dzięki ogromnemu sercu darczyńców, już udało się zebrać na leczenie Dominika sporą kwotę. Ludzie dają tyle ile mogą i to co mogą, ze szczerego serca. Na facebooku powstała grupa LICYTACJE DLA DOMINIKA, która liczy już ponad 8700 członków i jest bardzo aktywna. Ludzie oddają dla chorego chłopaka najróżniejsze rzeczy i usługi. Pokazują wielkie serducho.
Wpłat na terapię Dominika możemy dokonywać również poprzez stronę Fundacji Onkologicznej Alivia
https://skarbonka.alivia.org.pl/dominik-deptula

27 października, w Amfiteatrze Domu Polonii odbędzie się pierwszy koncert charytatywny dla Dominika, a drugi 28 października, w Kościele Szkolnym w Pułtusku (plakaty poniżej). Wszyscy chętni będą mogli wspomóc leczenie chłopaka. Trzymaj się Dominik, jesteśmy z Tobą!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *