pultuszczak

Facebook


GDZIE WRZUCIĆ COŚ NA ZĄB?

2020-02-20 12:32:19

Co jakiś czas zaglądamy z TYGODNIKIEM w miejsca, gdzie można wrzucić coś na ząb, odbyć rozmowę z przyjacielem, pokontemplować, czyli do barów, pubów, restauracji

Dziś jesteśmy w KAMIENICY – PUBIE przy Kotlarskiej, która mieści się w starannie odrestaurowanej, starej, narożnej kamienicy.
Ko zajrzy do KAMIENICY, ten zachowa ją w pamięci. Smacznie tam można zjeść, przebywając zarazem w miłej atmosferze i w stylowym miejscu. A charakter temu stylowi nadaje wystrój wnętrza – cegła, ciemny brąz drzewa dębowego, kolumnowy bar, kominek.
Można biesiadować przy barze, przy drewnianych stołach albo w dość ustronnym miejscu, które tworzy jakby zakamarek. KAMIENICA dysponuje też ogródkiem piwnym, cieszącym się powodzeniem w ciepłe pory roku.
KAMIENICA – PUB to miejsce na pułtuskiej mapie gastronomicznej, gdzie można zaprosić znajomych czy członków rodziny odwiedzających Pułtusk. Ugościć ich polskimi daniami, zaproponować im choćby przecieraki z serem i skwarkami, często zamawianymi przez pułtuszczan, ale i kotletem schabowym na pół talerza czy daniami z grilla.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *