pultuszczak

Facebook


Gajda skarży pułtuszczan

2020-01-22 2:11:35

Będzie kolejna sprawa sądowa, tym razem przeciwko byłemu sanitariuszowi i administratorowi internetowej grupy poruszającej lokalne problemy

Na stronie grupy Gajda med pojawiła się w poniedziałek notka następującej treści:

Dyrektor Szpitala Powiatowego Gajda-Med. w Pułtusku wnosi  akt oskarżenia za pomówienia przeciwko Zbigniewowi L.(były sanitariusz Szpitala Powiatowego w Pułtusku) i Tadeuszowi K. (administratorowi grupy Facebookowej).

Chodzi o pomówienie instytucji posiadającej osobowość prawną na forum publicznym, portalu społecznościowym i rozpowszechnianie, tj. przekazywanie pomawiających informacji uzyskanych od innej osoby na forach społecznościowych dotyczących Szpitala Powiatowego Gajda – Med sp. z o.o. a pośrednio jego kadry reprezentowanej przez dyrektora, dr nauk medycznych Roberta Gajdę.

Rozmawialiśmy na ten temat z Robertem Gajdą, który potwierdził, że chodzi konkretnie o rozpowszechnianie przez wymienione osoby informacji, jakoby szpital Gajda med posiadał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie nocnej i świątecznej pomocy pediatrycznej, której nie świadczy, a więc zdaniem osób publikujących informacje, wyłudza pieniądze z NFZ.

– Nie mamy takiego kontraktu, nie bierzemy za to pieniędzy, to są zwykłe kłamstwa. Za każde kolejne też będziemy wnosić akty oskarżenia – powiedział dr Gajda

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *