pultuszczak

Facebook

Gadżety do pielęgnacji w domu. W które z nich warto zainwestować?

2020-08-20 6:54:25
Dużo czasu spędzamy na wybieraniu idealnego kremu czy serum. A jeśli nie tylko w kosmetykach drzemie niesamowita moc? Zobacz proponowane przez nas gadżety do pielęgnacji i zmień swoje przyzwyczajenia!

Zmywanie makijażu

Francuzki mają jedną żelazną zasadę, dotyczącą dbania o siebie: nigdy nie zasypiają w makijażu! Pozornie błaha czynność mycia twarzy, jest przez nas często lekceważona. Jej poprawne oczyszczenie z podkładu i pudru jest pierwszym etapem skutecznej pielęgnacji. Ten prosty wieczorny rytuał może nas uchronić przed stanami zapalnymi i przedwczesnym starzeniem. W codziennym myciu twarzy pomocne mogą okazać się rękawice do demakijażu. Wystarczy zmoczyć kawałek materiału, wycisnąć na niego
porcję żelu i w ten sposób nanieść go na twarz. Dzięki rękawicy demakijaż będzie w 100% skuteczny a nasza skóra idealnie czysta i miękka.

Szczoteczka do mycia twarzy

Szczoteczka soniczna była hitem minionych sezonów! Jakie są jej mocne strony? Wyliczanie zalet możemy zacząć już od materiału jaki został zastosowany do jej zrobienia. Silikon jest higieniczny (nie rozwijają się na nim bakterie) i łatwy do umycia. Szczoteczka do mycia twarzy dogłębnie czyści i masuje naszą zmęczoną buzie. Efekt? Gładka i odświeżona skóra. Na rynku znajdziesz szczoteczki do każdego typu cery, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Roller do twarzy

Rollery do twarzy to absolutny must have. Szczególnie docenią go kobiety, które zaraz po przebudzeniu mają lekko napuchniętą twarz. Wykonane z kamienia urządzenie, bez problemu poradzi sobie z obrzękami a chłód wydzielany przez wałeczek z naturalnego surowca dodatkowo zamknie pory. Codzienny 3-minutowy zabieg poprawia krążenie krwi, co znacząco wpłynie na poprawę elastyczności i napięcia skóry. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i odkryj swoje wewnętrzne piękno. Szukasz markowych gadżetów
pielęgnacyjnych? Zajrzyj na stronę MAKEUP! Ta drogeria internetowa ma wszystko czego potrzebujesz.

Właśnie za to pokochały ją Polki, teraz tą możliwość mają Czeszki. Sklep makeup.cz to gwarancja łatwych zakupów z szybką dostawą do domu w różnych zakątkach Europy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…