pultuszczak

Facebook

Erasmus w pułtuskiej CZWÓRCE

2022-02-28 12:30:18

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej w Pułtusku, jak informowaliśmy wcześniej, została beneficjentem międzynarodowego programu Erasmus+ – Partnerstwa współpracy w edukacji szkolnej

Projekt Future Classrooms` Leadership (Przewodnictwo klas przyszłości)  jest realizowany ze szkołami z Włoch, Macedonii Północnej, Bułgarii, Turcji, stowarzyszeniem z Rumunii i będzie trwał dwa lata.

 

Przedsięwzięcie przewiduje szereg działań, których głównym celem jest rozwijanie poziomu kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli po pandemii COVID-19 oraz wymiana doświadczeń partnerów.  Projekt skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów i ich rodziców, szkół i instytucji oświatowych biorących udział w projekcie.

 

Z myślą o nich powstaną koła zainteresowań, podnoszące umiejętności cyfrowe i językowe uczniów. Nauczyciele wezmą udział w licznych szkoleniach przygotowanych przez współpracujące ze szkołą placówki, oparte na systemach edukacji różnych krajów Europy. Rezultatami przedstawionych działań będą m.in. interaktywne gry edukacyjne, scenariusze zajęć.
O podejmowanych wydarzeniach i przedsięwzięciach będziemy na bieżąco informować.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…