pultuszczak

Facebook

Dzielnicowy nominowany w prestiżowym plebiscycie

2021-04-21 9:20:11

Dzielnicowy mł. asp. Przemysław Jakubiak z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku otrzymał nominację Kapituły Redakcji ,,Polski Times” do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest głosami mieszkańców naszego regionu.

Tytuły Osobowość Roku przyznawane są w pięciu kategoriach. Celem akcji jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Chęć docenienia osób, którzy swoją działalność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania, z pasji, z chęci pomagania innym i przyczynienia się do rozwoju naszego regionu. Do takiego tytułu został nominowany policjant z pułtuskiej jednostki policji mł. asp. Przemysław Jakubiak.
Dzielnicowy gminy Obryte od dwóch lat troszczy się o mieszkańców swojej dzielnicy i ich bezpieczeństwo, służy radą i pomocą oraz wspiera w rozwiązywaniu problemów. Policjant w swojej służbie wielokrotnie wykazał się doświadczeniem i zaangażowaniem. Mł. asp. Przemysław Jakubiak otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Nominowano go za postawę godną naśladowania, bezinteresowną pomoc okazywaną mieszkańcom swojej dzielnicy oraz szybką reakcję na trudności mieszkanki gminy Obryte związane z brakiem możliwości wykupienia koniecznych leków w czasie trwającej pandemii koronawirusa. Dzielnicowy pomógł także obywatelom Białorusi przebywającym na kwarantannie, zamieszkującym w sąsiedztwie jego rejonu.
Dla pułtuskiej jednostki to ogromne wyróżnienie, że wśród wielu nominowanych osobowości znalazł się nasz policjant. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się  14 kwietnia i będzie trwało do 27 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 31 maja i potrwa 10 czerwca. Szczegóły głosowania na nominowanego policjanta, można znaleźć pod linkiem: http://polskatimes.pl/p/kandydat/ml-asp-przemyslaw-jakubiak,1907199/#coin-plebiscyty
mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…