pultuszczak

Facebook


DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS – SPOTKANIE POLICJANTKI Z SOŁTYSAMI

2020-02-28 1:00:47

Dzielnicowi z powiatu pułtuskiego utrzymują stały kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów. W ostatnim czasie post. Renata Sobol spotkała się z sołtysami wsi Przemiarowo i Głodowo. Podczas wizyty omówiła między innymi możliwości rozwiązywania problemów nurtujących lokalną społeczność w celu poprawy poczucia ich bezpieczeństwa

W ramach działań związanych z Planem Priorytetowym, dzielnicowa rejonu IV Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, odbyła kilka spotkań z sołtyskami miejscowości leżących w podległym jej rejonie. Post. Renata Soból omówiła problem jaki występuje na drodze krajowej w Przemiarowie – zagrożenie bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu drogowego. Wspólnie z gospodarzami sołectw wypracowała warunki współpracy, mające na celu przyczynienie się do zminimalizowania tego problemu. Policjantka przekazała na ręce sołtysów odblaski, które będą wręczane mieszkańcom poruszającym się pieszo po zmroku, a na tablicach informacyjnych sołectw Przemiarowo i Głodowo oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przemiarowie zawiesiła plakaty informacyjne.

Mamy nadzieję, że zdobyte informacje znajdą zastosowanie w praktyce a elementy odblaskowe przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *