pultuszczak

Facebook


Dyplomy od marszałka

2016-06-08 11:47:32

Szefowa oddziału wewnętrznego o profilu kardiologicznym pułtuskiego szpitala, jednocześnie pielęgniarka poradni onkologicznej Elżbieta Sadowska oraz Grażyna Kazimierczak i Zofia Komorowska otrzymały dyplomy uznania od marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika

Okazją do uhonorowania wyróżniających się pracownic było 25-lecie samorządu pielęgniarek i położnych oraz Dzień Pielęgniarki i Położnej. Podkreślano „profesjonalizm i pełną poświęcenia pracę na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego” pań.
– To bardzo miłe wyróżnienie dla mnie. Ale na takie wyróżnienie zasługują wszystkie pielęgniarki. Nie tylko ja pracuję na naszym oddziale… Ja mam pielęgniarki najlepsze na świecie i to one mnie tu wprowadziły na oddział i nauczyły tej pracy. Tak w ogóle to nie myślałam, że mogę dostać ten dyplom… A brany był pod uwagę całokształt mojej pracy (także praca w szkole i radzie pielęgniarek i położnych). Otrzymałam go w Ciechanowie, podczas ciekawej uroczystości z wojewódzkimi dostojnikami. Z naszego szpitala było osiem osób, a trzy były wyróżnione, panie Grażyna Kazimierczak z poradni chirurgicznej, Zofia Komorowska z medycyny szkolnej i ja – powiedziała TYGODNIKOWI oddziałowa Sadowska, znana w swoim środowisku i poważana przez pacjentów.

Komentarze

1 komentarz

  1. łupek odpowiedz

    To ta sama Elka z gimnazjum,gdzie podobno dane osobowe uczniów popłynęły do prywatnej przychodni.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *