pultuszczak

Facebook

Dwa zdarzenia drogowe w ciągu dwóch godzin

2019-11-14 11:14:07

Dwie osoby w szpitalu, to bilans zdarzeń drogowych, do jakich doszło wczoraj na drogach powiatu pułtuskiego. W Obrytem został potrącony 70 – latek, a w Pułtusku, na ul. Mickiewicza doszło do zderzenia volkswagena ze skuterem. Kierowca jednośladu z urazem nogi trafił do szpitala

Policjanci pułtuskiej jednostki prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj. Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 9. w Obrytem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca BMW, podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrąciła 70 – latka. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu z urazem głowy został przewieziony do szpitala. 37 – letnia kierująca była trzeźwa.

Do drugiego zdarzenia doszło dwie godziny później na Mickiewicza w Pułtusku. Kierujący volkswagenem podczas wykonywania manewru omijania pieszego zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. W wyniku zdarzenia 67 – letni kierujący jednośladem doznał złamania prawej nogi. Został przewieziony do szpitala. Oboje byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie rozwagi, ostrożności oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…