pultuszczak

Facebook


Drodzy mieszkańcy Gminy Gzy!

2018-11-02 12:22:37

Dziękuję wszystkim WYBORCOM, którzy oddali na mnie głos oraz pomagali mi i wspierali mnie w kampanii wyborczej, a przez swój udział w wyborach dali dowód obywatelskiej dojrzałości i chęci zmian na lepsze w naszej GMINIE

Państwa udział w tych wyborach jest potwierdzeniem mojej wiary, że w Gminie Gzy możliwe są zmiany, które prowadzić będą do poprawy komfortu codziennego życia mieszkańców oraz rozwoju GMINY. Daliście mi Państwo w ten sposób siłę i wielki mandat zaufania.
Wyrażona przez Państwa wola zmian zobowiązuje mnie do tego, by jako wójt dołożyć wszelkich starań do uczciwego, należytego pełnienia swoich obowiązków.
Obiecuję to PAŃSTWU!
Z bezpośrednich rozmów z Państwem dowiedziałem się, że PAŃSTWA oczekiwania są zbieżne z moim programem wyborczym (na przykład: czyste powietrze, aktywizacja seniorów, asfaltowanie dróg, przyszłość oświaty, zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży, przyjazny URZĄD, kanalizacja, pozyskiwanie środków unijnych). Mam wizję i mam nadzieję, że wspólnymi siłami zdołamy zrealizować ów program.
Mój program prezentowałem szczegółowo podczas debat, spotkań z mieszkańcami, jest również w naszych ulotkach i lokalnej prasie. Myślę, że jest PAŃSTWU dobrze znany, lecz abym mógł go realizować – wraz z większościową RADY naszego KOMITETU WYBORCZEGO – potrzebne są Państwa głosy w II turze wyborów. To właśnie
Państwa głosy oddane w dniu 4 listopada 2018roku zdecydują, kto zostanie WÓJTEM Gminy Gzy. Pozostaje mi jedynie prosić Państwa o dalsze wsparcie i oddanie na mnie głosów w II turze wyborów!!!

Z wyrazami szacunku Kandydat na WÓJTA Gminy Gzy Cezary Andrzej Wojciechowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *