pultuszczak

Facebook

Doprowadził do zderzenia z Dacią

2022-06-30 10:30:00

Kierujący BMW doprowadził do zderzenia z Dacią. 20-letni mieszkaniec gminy Obryte nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę, zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy manewr ten możemy wykonać bezpiecznie

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 28 czerwca popołudniu, na ulicy Uzdrowiskowej w Pułtusku. Kierujący BMW, 20-letni mieszkaniec gminy Obryte nie ustąpił pierwszeństwa 71-letniemu kierowcy Dacii, mieszkańcowi Warszawy. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd poszkodowanego wywrócony został na bok. Mężczyźni nie doznali poważniejszych obrażeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. 20-latek za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł i 6 punktami karnymi.

Droga na czas pracy służb była zablokowana.

Policjanci apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności. Przyczyną wielu zdarzeń, do których dochodzi na drogach powiatu pułtuskiego jest nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu.

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu przypominamy, że zarówno kierujący jednośladami jak i samochodami powinni pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wzajemny szacunek użytkowników dróg oraz zwykły zdrowy rozsądek pomoże każdemu bezpiecznie dojechać do celu.

Autor: podkom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…