pultuszczak

Facebook
Dobra energia z Golądkowa

2021-12-06 2:30:07

Pokłady kreatywności uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Golądkowie wydają się być niewyczerpane. Zaledwie w piątek zapraszaliśmy na „golądkołajkowe słodkości” do Lodziarni Pułtuskiej, a dziś mamy okazję zaprezentować naszym czytelnikom kolejne dzieła sztuki.

Zacznijmy od iluminacji świątecznej, która wita nas przed wejściem do szkoły. Jest to złota choinka wykonana przez uczniów branżowej szkoły oraz technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Aż trudno uwierzyć, że ta zachwycająca ozdoba powstała z metalu i była spawana w szkolnych warsztatach.

Z kolei uczniowie technikum architektury krajobrazu przygotowali stroiki świąteczne w szkle, które wielu z nas chętnie widziałoby w swoich domach – eleganckie i oryginalne. Wspaniale wprowadzają w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Niepowtarzalne są z pewnością także anioły na choinkę wyczarowane przez mieszkańców golądkowskiego internatu. Każdy z nich jest inny, wykonany ręcznie, pełen dobrej energii, magiczny.

Życzymy sobie, aby ta atmosfera rozprzestrzeniła się od Golądkowa po najdalsze zakamarki naszego powiatu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *