pultuszczak

Facebook

Dlaczego chcę zostać Burmistrzem Pułtuska?

2018-07-05 11:05:55

Michał Kisiel o powodach

Podejmując decyzję o kandydowaniu, na urząd Burmistrza Miasta Pułtusk wierzę, że uczciwą i ciężką pracą można zrealizować wiele projektów i wykorzystać potencjał, jaki Miasto Pułtusk posiada
Jestem Pułtuszczaninem od urodzenia. Tu mieszkają moi najbliżsi. Zawsze pracowałem na rzecz naszego miasta i bez względu na wszystko nie zamierzam tego zmieniać.
Moje życie zawodowe od 30 lat jest związane z Pułtuskiem, którego nieodłącznym elementem jest Dom Polonii, w którym zdobywałem bezcenne doświadczenie w hotelarstwie i turystyce i tym samym kolejne szczeble kariery zawodowej. Już od 1990 roku pełniłem funkcje kierownicze w Domu Polonii zaliczając się do ścisłego kierownictwa hotelu, podnosiłem też swoje kwalifikacje zawodowe kończąc studia na kierunku Administracja w Hotelarstwie i Turystyce z wyróżnieniem. Od dwóch lat zarządzam całym obiektem i z ogromną satysfakcją patrzę na rozwój zamku. Udowodniłem, że dzięki rozsądnemu zarządzaniu udało się wyprowadzić z bardzo trudnej sytuacji finansowej Dom Polonii.
Mam nadzieję, a wręcz jestem przekonany, że udało mi się stworzyć miejsce, które tętni życiem, mieszkańcy chcą tu przebywać i czują się jak u siebie. Dom Polonii stał się miejscem otwartym.
Chciałbym, aby Pułtusk dla mieszkańców był zarówno domem rodzinnym, miejscem pracy i miejscem wypoczynku.
Moim marzeniem jest, aby Pułtusk był miastem, z którego mieszkańcy będą dumni, a turyści będą je chętnie odwiedzać, podziwiać i wracać by korzystać z atrakcyjności miejsca.
Jako wieloletni radny, doskonale znam problemy Naszego Miasta. Pomimo trudnej sytuacji gminy Pułtusk, wielu niewykorzystanych szans na rozwój, zapewniam Państwa, że mam pomysł jak pokierować Miastem, tak aby mogło się rozwijać, przy jednoczesnym zmniejszaniu zadłużenia miasta.
Zarządzanie miastem to służba mieszkańcom, to służba na rzecz mieszkańców.
Ja – Michał Kisiel od wielu lat służę mojemu miastu-Pułtuskowi i nie zamierzam tego zmieniać.
Już dziś zachęcam Państwa do spotkań ze mną i zapoznania się z moimi propozycjami, które przedstawię, zgodnie z obowiązującym prawem wyborczym w odpowiednim czasie.

Michał Kisiel

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…