pultuszczak

Facebook

Diamentowe i Złote Gody w pułtuskim ratuszu

2021-04-30 6:27:25

28 kwietnia, jedna Diamentowa Para i dwie Złote Pary świętowały swoje rocznice 60. i 50. wspólnie przeżytych lat. Z tej okazji dostojni Jubilaci zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanymi im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W imieniu Prezydenta medale wręczył Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk

-Jubileusze małżeńskie cieszą się wielkim uznaniem, poważaniem i szacunkiem społecznym. Tak wiele wspólnie przeżytych lat to wspaniały przykład do naśladowania dla waszych dzieci, wnuków i młodych małżeństw. To również świadectwo, że rodzina jest wielką wartością w życiu człowieka – mówił burmistrz Wojciech Gregorczyk, składając w imieniu Samorządu Gminy Pułtusk najserdeczniejsze życzenia i listy gratulacyjne Diamentowej i Złotym Parom.
Małżeńskie jubileusze są urządzane zazwyczaj w Sali Rady Urzędu Miejskiego w Pułtusku i odbywają się w gronie rodzin i przyjaciół jubilatów. Jednakże z powodu obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19, kwietniowe uroczystości musiały przebiegać jeszcze w reżimie sanitarnym.

Diamentowi Jubilaci Państwo Janina i Zenon Rozbiccy, jak również Złoci jubilaci Państwo Jadwiga i Jan Kaczyńscy oraz Państwo Hanna i Eugeniusz Zarębowie, chętnie dzielili się z burmistrzem i panią kierownik USC swoimi wspomnieniami, doświadczeniami, nie zapominając przy tym ani o radościach, ani o troskach życia małżeńskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym prześwietnym Jubilatom.

źródło: UM Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…