pultuszczak

Facebook
CHABRY I OSTY

2022-11-08 4:20:36
Dyrektor i Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przemiarowie oraz SOŁTYS wsi Przemiarowo serdecznie dziękują wicestaroście powiatu pułtuskiego PANI Beacie Jóźwiak oraz kierownictwu Zarządu Dróg Powiatowych, za zainstalowanie w Przemiarowie tzw. wyświetlacza prędkości. Podziękowania składamy również naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Pułtusku kom. Wiesławowi Rupińskiemu oraz naszej dzielnicowej sierż. Renacie Soból, za konsultacje i pozytywne zaopiniowanie tego ważnego dla bezpieczeństwa naszych dzieci projektu.

Wszystkim PAŃSTWU wręczamy olbrzymi bukiet CHABRÓW!

Urządzenie, o którym mowa, zamontowano przy drodze powiatowej P3238W, w rejonie naszej szkoły i mierzy prędkość pojazdów jadących od strony Karniewa. Wyświetlacz mierzy prędkość i pokazuje ją wraz z uśmiechniętą zieloną buźką i napisem DZIĘKUJĘ, gdy jedziemy z dozwoloną prędkością, lub z buźką czerwoną i napisem ZWOLNIJ, gdy jedziemy za szybko.

Urzędnikom życzymy samych trafnych, zadowalających mieszkańców decyzji, a kierowcom zielonych, uśmiechniętych buziek na naszym wyświetlaczu.

R.M.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *