pultuszczak

Facebook

CHABER za szpitalne posiłki

2022-08-24 5:25:10

Dziś redakcyjnego CHABRA wręczamy zarządzającym Szpitalem Powiatowym Gajda med, z prośbą o przekazanie do firmy dostarczającej (dyr. Gajda poinformował nas, że jest to Bar u  niedźwiadków), za jakość szpitalnych posiłków, od miło zaskoczonej pacjentki. Pani ta dodała, że nie jest to tylko jej zdanie, ale inni leczący się w naszym szpitalu też wyrażali swoje uznanie. Obiady są smaczne, urozmaicone, śniadania i kolacje podobnie, do tego podane estetycznie, warzywa i owoce w pojemniczkach plastikowych. Takie szpitalne jedzenie to w dzisiejszych czasach rzeczywiście ogromna rzadkość, więc warto pochwalić.

A jeśli o pułtuskim szpitalu mowa, trzeba też wspomnieć co wyczytaliśmy na stronie Gajda med. Po pierwsze, szpital cieszy się dużym zaufaniem pacjentek w stanie błogosławionym. W pierwszym półroczu na świat przyszło 381 dzieci (190 chłopców i 191 dziewczynek). Nowoczesny oddział neonatologiczny wyposażony jest w inkubatory i niezbędny sprzęt medyczny. Są tu cztery sale RODZINNE – VIP (jednoosobowe) i cztery sale dwuosobowe. Marzeniem dyrekcji i personelu jest przekroczenie w 2022 roku liczby 700 narodzonych dzieci.

Po drugie, w związku z dużym zainteresowaniem pacjentów, przedłużono godziny funkcjonowania punktu pobrań Gajda med przy ul Piotra Skargi. Od 16 sierpnia działa w godz. 7:00 -11:30 (wcześniej działał do godz.10:00).

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…