pultuszczak

Facebook

Centrum handlowe przy PKS

2015-12-29 2:32:52

W ubiegły poniedziałek dotarła do nas informacja o kolejnej planowanej w Pułtusku inwestycji handlowej, tym razem przy ul. Daszyńskiego

W komunikacie czytamy m.in. austriacki inwestor i deweloper IMMOFINANZ rozpoczął przygotowania do realizacji budowy kolejnego parku handlowego pod marką parasolową STOP.SHOP., tym razem w mieście Pułtusk. Inwestor aktualnie zabezpieczył działkę pod nowy obiekt, która zlokalizowana jest przy ulicy Daszyńskiego. Zgodnie z wstępnymi założeniami STOP.SHOP. Pułtusk będzie posiadał łącznie czternaście sklepów. Oddanie do użytku parku handlowego planowane jest pierwszy kwartał 2017 roku.

Działka, która została zabezpieczona pod budowę STOP.SHOP.-u w Pułtusku znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego PKS, którego funkcja zostanie zachowana w odnowionym i nowoczesnym kształcie. Za projekt i budowę nowego dworca odpowiedzialny będzie aktualny jego właściciel, grupa Mobilis. Ponadto obok przyszłego parku handlowego zlokalizowane są dwa supermarkety spożywcze, Lidl oraz Stokrotka. Obiekt handlowy swoim zasięgiem obejmie ponad 80 tys. mieszkańców (przy założeniu około 30 minut czasu jazdy). Podobnie jak w przypadku 53 istniejących już parkach handlowych, również w Pułtusku IMMOFINANZ zamierza zaoferować przyszłym odwiedzającym STOP.SHOP. bogatą mieszankę najemców, w tym zarówno tych lokalnych, krajowych jak i międzynarodowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…