pultuszczak

Facebook

Centrum Dietetyczne Natur House. Umów się na darmową konsultację z Dietetykiem

2019-06-26 10:54:50

Bardzo chcesz schudnąć. Masz za sobą wiele diet odchudzających, które są pełne wyrzeczeń, a nie przynoszą efektów lub spadek wagi był szybki, ale z natychmiastowym efektem jo-jo? Zastanawiasz się czy jest metoda, która pozwoli Ci schudnąć zdrowo i nie dopadnie Cię efekt jo-jo? Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. Jest to metoda, która stosowana jest w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie.

Jest wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, produkty typu koktajl, które zastępują pełnowartościowe posiłki. Gotowe diety można znaleźć w internecie. Niestety większość tych diet daje szybki spadek wagi, który w krótkim czasie doprowadza do tzw. efektu jo-jo, czyli do szybkiego wzrostu wagi. Tylko dieta zrównoważona, stosowana pod nadzorem specjalisty, daje skuteczny i długotrwały efekt. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii redukcji kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse w Pułtusku pokochasz siebie!

Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet lub internetu nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do Twoich potrzeb. Dlatego nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatna konsultację z dietetykiem z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Pułtusku. Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI. Ekspert przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad żywieniowy oraz medyczny, dotyczący Twoich nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a także upodobań smakowych i ulubionych potraw. Zapyta Cię także o Twoje oczekiwania wobec kuracji.

Jeśli nie jesteś zadowolony z tego jak wyglądasz, przeszkadzają Ci nadmierne kilogramy, przyjdź do nas !!! Klienci naszego Centrum zrzucili już ponad 4500 kg. Dorzuć do tego swoje zbędne kilogramy. Stosując się do zaleceń naszego dietetyka, na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką. Sprawdź jakie to proste!

Zmień swoje życie raz na zawsze i umów się na wizytę, przyjdź, zadzwoń lub zapisz się do nas za pomocą formularza on-line.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Pułtusku, ul. Świętojańskiej 16.

Telefon: 23 692-20-46, 690-381-212;

www.naturhouse-polska.com.pl

Godziny otwarcia: Poniedziałek: 9:00-18:00, Wtorek: 9:00-19:00, Środa: nieczynne, Czwartek: 12:00-20:00, Piątek: 8:00-17:00, Sobota: 9:00-13:00

Zapraszamy!!!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…