pultuszczak

Facebook


Brutalny napad w salonie gier

2016-04-12 10:25:35

Dwóch 19 – latków i 25 – latek pobili kobietę obsługującą salon gier, a następnie okradli. Policjanci bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawców. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat

W piątkowy (7.04) wieczór w jednym z pułtuskich salonów gier doszło do brutalnego napadu. Trzech młodych mężczyzn weszło do pomieszczenia z maszynami do grania. Zaatakowali 59 – letnią kobietę obsługująca salon. Sprawcy pobili ją, następnie skradli pieniądze oraz telefon komórkowy i uciekli z miejsca zdarzenia. Poinformowana chwilę potem pułtuska policja podjęła czynności mające na celu zidentyfikowanie i złapanie sprawców. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, które mężczyźni pozostawili. Po kilkunastu godzinach policjanci z wydziału kryminalnego, w jednym z mieszkań w Pułtusku zatrzymali sprawców. Stróżom prawa w dostaniu się do pomieszczeń na czwartym piętrze pomogli pułtuscy strażacy, którzy udostępnili wysięgnik z drabiną.
11 kwietnia Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej oraz Policji i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec młodych mieszkańców powiatu pruszkowskiego. Za rozbój grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
sierż. szt. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *