pultuszczak

Facebook

BRAWUROWA JAZDA ZAKOŃCZONA ZATRZYMANIEM UPRAWNIEŃ

2021-09-14 9:54:14

Wysoka grzywna i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami, to finał jazdy z prędkością o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym – brakiem wyobraźni wykazał się kolejny kierowca. Policja przypomina o konsekwencjach brawurowej jazdy

Wczoraj (13.09) funkcjonariusze drogówki podczas służby, zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do tak rażącego wykroczenia doszło w Głodowie. Prędkość jazdy 22 – letniego kierowcy wyniosła 116 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Ponadto, zgodnie z obowiązującymi przepisami, funkcjonariusze drogówki zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Kierowcy „noga z gazu”! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, tym bardziej teraz, gdy warunki pogodowe są zmienne, deszcz i temperatury bliskie zera będą powodowały śliską nawierzchnię. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…