pultuszczak

Facebook


Brawo Panie Pawle!

2018-02-16 12:42:49

Aspirant sztabowy Paweł Popielarski po raz kolejny został najpopularniejszym dzielnicowym powiatu pułtuskiego

Trwający miesiąc plebiscyt pozwolił wyłonić zwycięzcę. Ankieterzy oddali 282 głosy na funkcjonariusza pilnującego porządku w rejonie gminy Winnica.
Za nami IX edycja konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego, którego głównymi założeniami było popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród lokalnej społeczności, zwiększanie zaufania do funkcjonariusza, wyzwolenie inicjatyw społecznych na rzecz wspólnego rozwiązywania problemów danego rejonu a tym samym wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego.
Konkurs, w którym wzięło udział 10 dzielnicowych, trwał od 2 do 31 stycznia bieżącego roku. Komisja konkursowa w składzie władz miasta, kadry kierowniczej tut. jednostki oraz przedstawiciela mediów przeanalizowała ankiety, podsumowała głosy i wyłoniła najpopularniejszego dzielnicowego roku 2017.
Miejsce pierwsze obronił zeszłoroczny zwycięzca – asp. sztab. Paweł Popielarski, oceniany przez mieszkańców gminy Winnica jako „życzliwy, uczynny, pomocny oraz dbający o porządek i bezpieczeństwo”.
Na drugim miejscu uplasował się sierż. szt. Paweł Załęski, postrzegany przez mieszkańców gminy Pokrzywnica jako „zmotywowany, solidny, opanowany oraz obiektywny i komunikatywny”. Trzecie miejsce należy do sierż. Tomasza Borowego, dzielnicowego gm. Obryte, który według ankieterów „wzbudza zaufanie i jest pomocny”.
Gratulujemy zwycięzcy!
Mamy nadzieję, że zorganizowany konkurs był dobrym sposobem do poznania swojego dzielnicowego i nawiązanie z nim kontaktu, a jego praca będzie bardziej skuteczna na rzecz lokalnych społeczności.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *