pultuszczak
BOISKO JEST POD STAŁYM NADZOREM

2021-06-15 10:23:19

Boisko wielofunkcyjne NA SKARPIE leży w bezpośrednim towarzystwie pięknego parku. W jego skład wchodzą: dwa boiska do piłki koszykowej, boisko do tenisa ziemnego, do piłki nożnej, siatkowej i ręcznej

Ma charakter ogólnodostępny – przeznaczone jest do celów rekreacyjno-sportowych (bezpłatnie) i czynne jest od godziny ósmej do dwudziestej drugiej. Dzieci do lat siedmiu mogą korzystać z BOISKA tylko pod opieką osoby dorosłej.

Otoczone jest wysokim ogrodzeniem siatkowym z dwoma wejściami i dwoma dużymi… dziurami, z których jedna kilka miesięcy temu była jeszcze niedużą dziurą. O uszkodzenia w ogrodzeniu, zagadnęliśmy starszego mężczyznę śledzącego grę swojego wnuka. – Nie mam pojęcia, skąd się one wzięły i kto je zrobił, skoro boisko czynne jest od rana do późnego wieczora, jak mówi regulamin. Przecież każdy może wtedy wejść i wyjść z obiektu. Ale mam podejrzenie, że wejścia bywały zamknięte, dlatego też te podkopy i dziury. A dlaczego ogrodzenie nie zostało naprawione? Pewnie nikt go nie nadzoruje, bo jak inaczej wytłumaczyć uszkodzenia w tym ładnym obiekcie, także śmieci na nim?

Właśnie. W tym celu zerknęliśmy do regulaminu korzystania z obiektu. Oto zapis punktu szesnastego: Boisko jest pod stałym 24-godzinnym nadzorem kamer, a zapis obrazu z monitoringu może stanowić dowód zniszczenia.

Pytanie cisną się same: Czy MOSiR przegląda nagrania z kamer i kiedy dziury będą zlikwidowane?

Boisko wielofunkcyjne jest własnością Gminy Pułtusk, zaś jego administratorem MOSiR.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *