pultuszczak

Facebook


Bliźniaczki na Gwiazdkę

2016-12-28 10:47:03

Całkiem niedawno informowaliśmy o szczęśliwych narodzinach bliźniaczek państwa Pachla, teraz nasz fotograf pan Henryk Mazurek przyniósł nam kolejną radosną wiadomość z pułtuskiego szpitala

Rodzice chętnie przystali na propozycję zrobienia zdjęcia do Tygodnika swoim nowo narodzonym pociechom, choć obawiali się czy fotograf „obejmie”. Na szpitalnym łóżku, w becikach dostojnie prezentowały się panny Selwon.Maję i Oliwię przywitano w pułtuskim szpitalu 16 grudnia. Maja urodziła się o 12.20, ważyła 2750 g i mierzyła 52 cm. Oliwia przyszła na świat zaledwie dwie minuty później, ważyła 2550 g i mierzyła 50 cm. Ich rodzice mieszkają teraz w Ostrołęce, choć mama pochodzi z naszego terenu. Dlaczego zdecydowała się rodzić akurat w pułtuskim szpitalu? Decydujące było to, że ciążę prowadził jeden z tutejszych lekarzy. Poród nie był łatwy, dziewczynki tak się ułożyły, że trzeba było je obracać „do wyjścia”.
– Wszystko zakończyło się szczęśliwie i jestem bardzo zadowolona – powiedziała Tygodnikowi świeżo upieczona mama. Jutro wychodzimy do domu.
Tygodnik gratuluje rodzicom, bo mają naprawdę wspaniały prezent gwiazdkowy. Niech maluchy rosną zdrowo!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *