pultuszczak

Facebook


BLIŻEJ Z RADNYM

2016-02-02 8:38:50

Dziś Agnieszka Zaleska – radna miejska

PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA … Samorządowe Porozumienie Ziemi Pułtuskiej

KADENCJA… to jest moja pierwsza kadencja

BYĆ RADNYM TO… bardzo duża odpowiedzialność, przede wszystkim za mieszkańców całej naszej gminy. To oni zaufali nam, radnym, oddając na nas swoje głosy. Uważam, że trzeba dbać o wspólne dobro, o bezpieczeństwo, rozwój miasta i wsi.

MÓJ OKRĘG WYBORCZY… nr 3 składa się z miejscowości: Lipniki Stare, Lipniki Nowe, Gromin i Moszyn.

DZIAŁANIA NA RZECZ WYBORCÓW… moje interpelacje dotyczą m.in. najważniejszych spraw, takich jak: zły stan dróg i brak oświetlenia przy niektórych drogach gminnych, co powoduje zmniejszenie bezpieczeństwa. Kilkakrotnie zgłaszałam problem tzw.

„niczyich psów”, które stwarzają zagrożenie dla mieszkańców. Wiem, że istnieje możliwość adopcji takich psów, a nawet już się takie adopcje odbyły na terenie naszej gminy…

SESJA MIEJSKA JEST DLA MNIE… czasem pracy, ale i przyjemnością, że mogę pomóc mieszkańcom, zgłaszając ich problemy. Jest to czas odpowiedzialności także za budżet, inwestycje, choć jako opozycja, niewiele możemy zrobić, ale się staramy. Jestem członkiem komisji regionalnej, czasami wyjeżdżamy w teren, aby spotkać się z ludźmi przedstawiającymi nam swoje problemy. Później wszyscy razem na sesji, w miarę możliwości, staramy się je rozwiązywać.

O RADNEJ AGNIESZCE ZALESKIEJ MOŻNA POWIEDZIEĆ … że jest matką dwojga wspaniałych dzieci, żoną, osobą prowadzącą wraz z mężem gospodarstwo rolne. Jestem wymagająca i zawsze bronię swojego zdania. Chętnie udzielam się w różnych grupach społecznych i kościelnych. Przez kilka lat byłam przewodniczącą Rady Rodziców w PSP w Płocochowie i Rady Sołeckiej.

Komentarze

1 komentarz

  1. Teresa odpowiedz

    A jakie interpelacje? Odnośnie jakich odcinków? Sporo szumu lecz brak efektów. Zachęcam do skuteczniejszego działania i pochwalenia się wspomnianymi interpelacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *