pultuszczak

Facebook


BLIŻEJ Z RADNYM. DZIŚ MAŁGORZATA KOZŁOWSKA

2016-02-09 10:40:14

PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA … Polskie Stronnictwo Ludowe
KADENCJA… to jest moja pierwsza kadencja
BYĆ RADNĄ TO… rzeczywiście, praca w Radzie Powiatu jest dla mnie czymś nowym, czego nie miałam okazji doświadczyć wcześniej. Jako mieszkanka powiatu chcę uczestniczyć w życiu społecznym i mieć wpływ na zmiany in plus. Taką możliwość gwarantuje mi bycie radną. Mam świadomość, że jest to funkcja, która zobowiązuje mnie do reprezentowania wyborców, którzy obdarzyli mnie mandatem zaufania i oczywiście chciałabym ich nie zawieść.
MÓJ OKRĘG WYBORCZY…gmina Pułtusk
DZIAŁANIA NA RZECZ WYBORCÓW… moim celem jest wspieranie lokalnej społeczności oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi się borykają. Sprawy, z którymi się zgłaszają, dotyczą zarówno problemów społecznych, jak również osobistych. Każdą sprawę uważam za ważną i staram się, aby została pozytywnie załatwiona. Niektóre sprawy udaje się załatwić od razu, inne potrzebują więcej czasu. Największym problemem mieszkańców jest bezrobocie oraz sprawy mieszkaniowe. Uważam, że rozmowa z mieszkańcami oraz ich uważne słuchanie wpływa na podejmowanie trafnych i słusznych decyzji na szczeblu samorządowym.
SESJA POWIATOWA JEST DLA MNIE… odpowiedzialną pracą, podczas sesji zapadają uchwały Rady Powiatu. Wcześniej na komisjach owe uchwały są przedyskutowane wraz z radnymi z opozycji. Bywa, że mamy inne zdania, ale w konsekwencji dochodzimy do konsensusu, więc chyba nie jest najgorzej. Najważniejsze, aby działać ponad podziałami na rzecz dobra mieszkańców.
O RADNEJ MAŁGORZACIE KOZŁOWSKIEJ MOŻNA POWIEDZIEĆ… że jest matką trojga wspaniałych i kochających dzieci, żoną. Pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku na stanowisku głównej księgowej. Przez kilka lat pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców w PSP w Płocochowie. Obecnie członek Zarządu Powiatu w Pułtusku oraz Komisji Spraw Społecznych. Mieszka w Płocochowie od 27 lat, dzięki życzliwości, zaufaniu i poparciu mieszkańców należy do Rady Sołeckiej. Ceni sobie skromność i szczerość, a przede wszystkim szacunek dla drugiego człowieka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *