pultuszczak

Facebook


w Bielizna korygująca do zadań specjalnych!

2021-08-23 10:29:00

Ostatnio pisałem o kostiumach wyszczuplających, a co z bielizną wyszczuplającą? Czy jest potrzebna? Czy warto mieć taką w garderobie?
Jaką wybrać? Takie pytania zadają mi czasami klientki, gdy wybierają krój sukienki obcisłej i podkreślającej ich sylwetkę. Nawet szczupłe Panie pytają: jak wymodelować ciało, aby sukienka ładnie się układała i bielizna się nie odznaczała pod ubraniem?

Przejrzałem wiele rozwiązań bielizny korygującej na rynku, od polskich producentów po europejskich i tych z za oceanu. Często też pytam panie czy noszą taką bieliznę i jaką polecają. Spotykam się z opiniami, że bielizna się nie sprawdza i albo się roluje albo wywija i nie spełnia swojej funkcji. Są też uwagi, że taka bielizna ogranicza ruchy i dłużej niż 5 min. się w niej nie wytrzyma.Zgadzam się z tym, jeżeli nosimy bieliznę złej jakości.


Nie zgadzam się natomiast z tym, bo wszystko zależy na jaką bieliznę trafimy. Jeżeli na bieliznę producentów, którzy dodatkowo mają w ofercie takie produkty to nie możemy oczekiwać cudów i super rozwiązań.

Natomiast jeżeli bielizna korygująca jest głównym produktem firmy to tutaj już mamy większą pewność, że mamy do czynienia z profesjonalistami.

Ja trafiłem na taką firmę. Jest to amerykańska marka od wielu lat opracowująca najlepsze rozwiązania. Proponuje ona nie tylko majtki wysokie pod biust pięknie korygujące, ale też majtki z nogawką z siateczki, halki zapinane w kroku z ramiączkami, koszulki i pasy z fiszbinami.

Mają też świetne body, takie pod biust i takie z miseczką nawet do biustu G.
Tajemnica tej bielizny tkwi w opatentowanych rozwiązaniach, czyli np. każde majtki wyszczuplające czy body mają wykończenia silikonowe. Są to cieniutkie niteczki silikonu, które nie odparzają i wspaniale trzymają się ciała, nie przesuwają się, nie rolują. Dodatkowo są na tyle szerokie w kroku i wykończone bawełną, że nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie zbierają całą sylwetkę i trzymają ją w ryzach. Mają też podklejenia, panele dodatkowe wyszczuplające czy też użyty podwójny materiał. Materiał ten natomiast jest wysokiej jakości z użytym spandexem.

Dlaczego o tym piszę? Piszę dlatego, że warto mieć taką bieliznę do zadań specjalnych ale wybierać ją należy rozważnie. Nie kupować byle czego. Warto zapłacić więcej i mieć funkcjonalne rozwiązania, w których czujemy się jak w drugiej skórze. Bielizna taka w zależności od potrzeb sylwetki, z pewnością wygładzi nam fałdki z tyłu, podniesie pośladki lub skoryguje brzuch. Może też tylko wygładzić sylwetkę i ubrania będę ładnie się na niej układać. Jeżeli potrzebujemy całkowitej korekty nie tylko pleców i brzucha ale również zebrania fałdki pod pachą warto sięgnąć po body pod biust lub z miską.
Takie body daje nam gwarancję i pewność, że wszystko jest pięknie zebrane i nic nam się nie zroluje.

Ostatnio nowością tej firmy jest body z fiszbinami z tyłu. Są to dwie niewielkie fiszbiny na wysokości zapięcia biustonosza ukryte w materiale dzięki którym materiał nie wchodzi w fałdki tylko tworzy gładką płaszczyznę. Dla mnie jest to genialny efekt a klientki są przeszczęśliwe, że ubierając taką bieliznę czują się szczuplejsze i wymodelowane. I o to w tym wszystkim chodzi aby dobrze się czuć i świetnie wyglądać.

Zdjęcia bielizny amerykańskiej firmy Cupid i Miraclesuit.

Konstantin Miro
stylista i projektant mody
prowadzi autorską
Pracownię & Showroom 
tel. +48 781 313 892
Napisz do mnie:
kon.miro@gmail.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *