pultuszczak

Facebook

Baza głosów lektorskich dostępna także przez internet

2019-12-02 7:30:34
Nagrania lektorskie mają nadal bardzo szerokie zastosowanie. Teraz, by dobrać odpowiedniego lektora i złożyć swoje zamówienie na nagranie lektorskie, nie trzeba nawet udawać się do studia nagraniowego!

 

Coraz częściej nagrania lektorskie zlecane są całkowicie przez internet. Taka forma współpracy niesie ze sobą korzyści zarówno dla samego klienta, jak również dla studia, a przy tym jest komfortowa dla lektora wybranego do przygotowania nagrań. W jaki sposób odbywa się zamówienie nagrania lektorskiego przez internet? To proste!

Bank głosów lektorskich on-line – wybierz najlepszego lektora!

Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia na nagranie lektorskie on-line jest wybór odpowiedniego lektora. Tutaj podstawa to baza głosów lektorskich dostępna w sieci, do które dostęp może uzyskać każdy z nas. Do wyboru mamy wówczas pełną paletę propozycji – głosy damskie i męskie, polskie i obcokrajowców, głosy znanych lektorów oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Próbki głosów lektorskich, jakie może zaprezentować bank głosów Warszawa – http://www.powitania.pl/bank-glosow/ czy też z innego miasta, można odsłuchać nawet w tym momencie!

Masz wybranego lektora? Złóż swoje zamówienie na nagranie

Po wybraniu lektora, który sprawdzi się w realizacji danego projektu, możemy złożyć zamówienie na przygotowanie nagrania z jego udziałem. To również bardzo łatwe! Studia nagraniowe posiadające własne bazy głosów lektorskich przyjmują zamówienia on-line i dzięki temu cały proces można przeprowadzić bez konieczności osobistego udawania się do studia, które czasami oddalone jest o wiele kilometrów od zamawiającego. Przy składaniu zamówienia wskazujemy na lektora i przekazujemy treść nagrania wraz ze swoimi wskazówkami. Czas realizacji nagrań uzależniony jest od dostępności lektora oraz od długości tekstu do odczytania. Zapłatę za zamówienie także można zrealizować przez internet.

Podsumowując, zamówienie nagrania lektorskiego nigdy nie było tak proste. Teraz można zamówić je całkowicie przez internet – bez potrzeby udawania się do studia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…