pultuszczak

Facebook

Bądźmy ostrożni!

2019-11-26 5:40:24

Nie żyje 54 – letnia kobieta potrącona wczoraj przez samochód w Pułtusku, na ul. Kościuszki. Okoliczności tragedii na drodze krajowej nr 61 wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kobieta wtargnęła pod koła BMW, którym kierował 19 – latek. Do wypadku doszło poza przejściem dla pieszych. Jezdnia była oświetlona. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń mieszkanka Pułtuska zmarła.
Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych obecny był prokurator. Prowadzone śledztwo pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.
To już 7 w tym roku tak tragiczny wypadek na terenie naszego powiatu i 7 ofiara śmiertelna, jednocześnie jest to 3 pieszy, który poniósł śmierć w wyniku wypadku drogowego. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Prosimy wszystkich użytkowników dróg, zarówno kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Pamiętajmy, że przepisy, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Policjanci przypominają również o używaniu elementów odblaskowych przez pieszych.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…