pultuszczak

Facebook
Awanturnik z narkotykami

2022-11-08 8:10:06

Pułtuscy policjanci zatrzymali w nocy z niedzieli na poniedziałek 20-latka, który posiadał marihuanę. Mężczyzna wpadł po tym, jak matka zgłosiła, że jej syn awanturuje się w miejscu zamieszkania. Teraz mieszkaniec Pułtuska odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która powiedziała, że syn pod wpływem alkoholu niepokoi ją i wyzywa. Na miejsce udali się pułtuscy policjanci. Ustalili, że
20-latek mieszkający razem z matką w jednym z pułtuskich bloków, mając 2 promile alkoholu w organizmie, wszczął z nią awanturę.
W czasie rozmowy policjanci zauważyli, że mężczyzna unika kontaktu wzrokowego i jest silnie pobudzony. Postanowili sprawdzić, co ma w kieszeni. „Policyjny nos” nie zawiódł ich. Okazało się, że 20-latek w foliowym woreczku w kieszeni ma schowaną marihuanę. Został zatrzymany i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Nie była to jedyna osoba zatrzymana z narkotykami w ostatnim czasie. Kika dni temu, podczas patrolu Pułtuska, na jednej z ulic miasta mundurowi zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął się zachowywać niezwykle nerwowo, wyraźnie unikając jakiegokolwiek kontaktu. Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. I tym razem się nie pomylili. Znaleźli przy 32-latku marihuanę. Kilka ulic dalej, funkcjonariusze prewencji zatrzymali 21-letniego mieszkańca Pułtuska, poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku, w celu wykonania czynności służbowych. Również w tym przypadku w wyniku kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy mężczyźnie woreczek z suszem roślinnym koloru zielonego.

Pułtuszczanie zostali zatrzymani przez policjantów i teraz odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *