pultuszczak

Facebook


Aresztowany za handel narkotykami

2018-07-16 10:39:33

Kilka dni temu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, w tym osobę podejrzaną o sprzedaż substancji psychotropowych na terenie powiatu pułtuskiego. 48 – latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni od pewnego czasu zajmowali się namierzeniem dealera narkotyków w Pułtusku. W końcu wytypowali handlarza i go zatrzymali. W mieszkaniu należącym do dealera znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście porcji handlowych amfetaminy, przyrządy służące do porcjowania, ważenia i pakowania narkotyków, pieniądze pochodzące z obrotu narkotykami oraz broń palną gazową z amunicją. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 48-letniemu mieszkańcowi Pułtuska kilkudziesięciu zarzutów udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a nadto nieodpłatnego udzielania oraz posiadania środków zabronionych w postaci amfetaminy.
Podejrzanemu za handel grozi do 10 lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratora, Sąd Rejonowy w Pułtusku zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Wobec dwóch pozostałych podejrzanych zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji.
Sprawa ma charakter rozwojowy, przewidziane są kolejne zatrzymania.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *