pultuszczak

Facebook


Apartamenty Costa del Sol – twój kawałek hiszpańskiego nieba

2018-02-19 12:32:02

Plaża, słońce, drinki z palemką – czy może być lepszy sposób na leniwy urlop? A gdyby tak skorzystać i sprawdzić apartamenty Costa del Sol? Hiszpania kusi swoimi atrakcjami.

Costa del Sol – raj na ziemi

Któż z nas nie marzy o wakacjach z dala od miejskiego zgiełku i kapryśnej pogody. Biura turystyczne dają możliwość spędzenia urlopu w praktycznie każdym miejscu na Ziemi. Basen Morza Śródziemnomorskiego, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy odległa Dominikana. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jednak nie trzeba wyprawiać się na drugi koniec świata, by porządnie wypocząć. Raj na ziemi można znaleźć o wiele bliżej. Słoneczne Wybrzeże, czyli Costa del Sol kusi luksusem, piękną pogodą i wieloma atrakcjami.

Apartamenty Costa del Sol – baw się cały rok

Południowe wybrzeże Hiszpanii kusi słońcem przez cały rok. Nie ma znaczenia, w jakim miesiącu pojedziemy, piękna pogoda na Costa del Sol jest zawsze. Chcesz zapomnieć o polskim zimnie i spędzić Sylwestra na plaży? Apartamenty Costa del Sol dają taką możliwość. Średnia temperatura powietrza w grudniu to 17 stopni Celsjusza. Woda jest tylko o stopień chłodniejsza.

Słoneczne Wybrzeże poleca się również na wakacyjny urlop w samym środku lata. W lipcu i sierpniu temperatura oscyluje w granicach 30 stopni Celsjusza. Jednak, w przeciwieństwie do Bałtyku, Morze Śródziemnomorskie nie jest aż tak zimne. O ile na plaży w Międzyzdrojach baliście się wejść do wody, o tyle w Hiszpanii nie będziecie chcieli z niej wyjść. 23 stopnie Celsjusza to o wiele przyjemniejsza temperatura niż polskie 15 stopni.

Jakie atrakcje?

Costa del Sol rozciąga się między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata, co daje nam prawie 100 kilometrów atrakcji i możliwości. Na terenie wybrzeża znajduje się bardzo znana miejscowość – Malaga. Z kolei aktywni turyści z pewnością skorzystają z okazji i wybiorą się do położonych niedaleko Grenady i Sewilli (stolicy Andaluzji).

Jeżeli jednak nastawiamy się na urlop, do wyboru mamy kilka znanych morskich kąpielisk. Są to: Marbella, Torremolinos, Benalmádena, Málaga, czy Nerja. Decydując się na apartament Costa del Sol z pewnością skorzystamy z możliwości plażowania. Wieczorem zaś każdy, turysta i mieszkaniec, korzysta z całego spektrum barów i restauracji, jakie usytuowane są przy plażach. Apartamenty Costa del Sol to przyczynek to świetnej zabawy. Lokalne alkohole, krewetki, czy najlepsze hiszpańskie wino – to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie poszukać interesującego nas miejsca i dać się porwać w wir zabawy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *