pultuszczak

Facebook


Anna Majewska nowym dyrektorem Skargi

2019-07-18 4:14:59

W poniedziałek rozstrzygnięto dwa konkursy na dyrektorów placówek podległych Powiatowi Pułtuskiemu

Jak się dowiedzieliśmy od sekretarza powiatu Katarzyny Jankowskiej, dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na następną kadencję pozostanie Ilona Iniarska. Zmiana nastąpiła na stanowisku dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi. Barbarę Meredyk zastąpi Anna Majewska, znana w naszym środowisku nauczycielskim.

Na jej facebooku znaleźliśmy komentarz tuż po ogłoszeniu wyników konkursu: Jak mówił Konfucjusz:”Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Przede mną nowe wyzwanie i nowa zawodowa miłość.

Tu czytamy również, że do tej pory pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, a wcześniej w Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku. Jest też konsultantem do spraw edukacji językowej i języka angielskiego w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ciechanowie. Pani Annie gratulujemy dodając, że we wtorek odbył się kolejny konkurs na stanowisko dyrektora, tym razem w Ruszkowskim. Nowymi kandydatami byli Mariusz Osica i Anna Kmiołek – Gizara. Konkursu nie rozstrzygnięto, więc o przyszłości dyrektorskiego stołka zadecyduje zarząd powiatu. W środę natomiast konkursy na dyrektora Prusa i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, o których wyniku oczywiście poinformujemy.

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *