pultuszczak

Facebook
Alkohol i brak rozsądku

2022-11-02 3:20:22

W ostatnich dniach doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących. Poruszający się Mercedesem, z wynikiem blisko 2,5 promila i kierująca Oplem, z prawie 2 promilami alkoholu w organizmie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem

Nietrzeźwi kierowcy są istotnym problemem na drogach. Ostatnio na terenie powiatu pułtuskiego policjanci dwukrotnie byli angażowani do zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.
Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Pułtusku, na osiedlu Popławy (30.10). Kierowca Mercedesa Vito, z wynikiem blisko 2,5 promila, uszkodził znaki drogowe i latarnię.

Do drugiego zdarzenia doszło 1 listopada, w Godkowie. 36-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego, kierując Oplem Astrą, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Z obrażeniami ciała w postaci ogólnych potłuczeń została przewieziona na obserwację do pułtuskiego szpitala.

Teraz nieodpowiedzialni kierowcy poniosą konsekwencje swojego zachowania. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Apelujemy o rozsądek! Nietrzeźwość to przyczyna wielu tragedii na drodze!

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *