pultuszczak

Facebook


Ogólnopolskie zawody pływackie

2016-04-19 10:25:48

16.04.2016 roku, na pułtuskiej pływalni odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy POSEJDON,współorganizatorami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Pułtusku, a patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Pułtusk.
Przy pełnych trybunach, w zmaganiach sportowych wzięło udział 320 zawodników reprezentujących 32 kluby. Klub Posejdon w końcowej klasyfikacji medalowej zajął 2 miejsce z 32 medalami w tym (12 złotych, 14 srebrnych i 11 brązowych), za Luks Muszelka – 33 medale. Miejsce trzecie należało do klubu Buks Warszawa, z dorobkiem 26 medali.

Nasi medaliści :

Kacper Kowalczyk: złoto na dystansie 100 dowolnym z czasem 57.22, srebro na dystansie 50 klasycznym z czasem 35.64

Oskar Hermanowski: złoto na dystansie 100 dowolnym z czasem 55.78, 100 stylem grzbietowym z czasem 1:04.12,

Filip Dynak: złoto na dystansie 100 dowolnym z czasem 1:02.38, 50 stylem motylkowym z czasem 31.14

Kamil Czech: złoto na dystansie 50 klasycznym z czasem 40.78

Aleksandra Mierzejewska: złoto na dystansie 50 motylkowym z czasem 35.66, 200 stylem zmiennym z czasem 2:55.96

Damian Siemek: złoto na dystansie 50 motylkowym z czasem 28.84, srebro na dystansie 400 dowolnym z czasem 4:40.52, brąz: na dystansie 100 dowolnym z czasem 58.57,

Daniel Galas: złoto na dystansie 400 dowolnym z czasem 4:53.82, 50 klasycznym z czasem 32.71

Bernard Ciak: srebro na dystansie 100 dowolnym z czasem 58.06, 200 zmiennym z czasem 2:26.10

Maja Radecka: srebro na dystansie 100 dowolnym z czasem 1:06.48

Przemysław Salomończyk: srebro na dystansie 50 klasycznym z czasem 36.19, na dystansie 50 motylkowym z czasem 32.25, na dystansie 400 dowolny z czasem 5:21.84

Alicja Jagiełło: srebro na dystansie 50 grzbietowym z czasem 46.07

Alicja Borucka: srebro na dystansie 100 grzbietowym z czasem 1:14.96

Sylwia Zalewska: srebro na dystansie 100 grzbietowym z czasem 1:20.79

Maciej Banaszek: srebro na dystansie 100 grzbietowym z czasem 1:25.06

Sylwia Zadrożna: srebro na dystansie 50 motylkowy z czasem 37.01

Klaudia Czarnecka: brązowy na dystansie 50 klasycznym z czasem 50.88

Natalia Sośnicka: brąz na dystansie 50 klasycznym z czasem 51.95

Marcelina Komorowska: brąz na dystansie 100 grzbietowym z czasem 1:26.92

Maja Rachuba: brąz na dystansie 50 motylkowym z czasem 55.81

Julia Mazurkiewicz: brąz na dystansie 50 motylkowym z czasem 38.48

Jan Borucki: brąz na dystansie 50 motylkowym z czasem 31.28

Adrian Matusiak: brąz na dystansie 50 motylkowym z czasem 31.37, na dystansie 400 dowolnym z czasem 4:41.20

Aleksandra Jóźwiak: brąz na dystansie 400 dowolnym z czasem 5:38.91

Złoto w sztafecie mężczyzn 4 x 50m dowolny z czasem 1:46.27: HERMANOWSKI, Oskar 25.90, SIEMEK, Damian 26.49, CIAK, Bernard 27.55 KOWALCZYK, Kacper 26.33

Brąz w sztafecie mężczyzn 4 x 50m dowolny z czasem 1:52.34: GALAS Daniel 28.46 MATUSIAK Adrian 28.61, BORUCKI Jan 27.71 DYNAK Filip 27.56

Duże gratulację należą się również zawodnikom, którzy po raz pierwszy startowali na zawodach tej rangi i zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce.
zawody
ZAWODY3
ZAWODY4
046
050
085
plywak1

plywak2

plywak3

plywak4

plywak5

plywak6

plywak7

plywak8

plywak9

plywak10

plywak11

plywak12

plywak13

plywak14

plywak15

plywak16

plywak17

plywak18

plywak19

plywak21

plywak 20

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *