pultuszczak

Facebook


5 pomysłów na prezenty na Boże Narodzenie dla szefa

2017-12-18 11:40:47

Znalezienie odpowiedniego pomysłu na prezent na Boże Narodzenie dla szefa może być wyzwaniem. Sprawdź 5 naszych pomysłów i wybierz najlepszy!

 

 

Kupienie czegoś interesującego dla szefa, z którym pozostajemy w oficjalnych stosunkach, może być problemem. Upominek powinien być atrakcyjny, powinien dobrze o nas świadczyć, powinien być też dość uniwersalny i mało osobisty. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli interesują nas prezenty na Boże Narodzenie dla szefa? Gdy nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź nasze propozycje. Na pewno wybierzesz wśród nich coś w sam raz.

1. Kosz upominkowy na Boże Narodzenie

Jednym z najbardziej uniwersalnych upominków dla szefa jest kosz upominkowy, czyli kosz wypełniony różnymi słodkościami i innymi produktami. Możemy znaleźć w nim między innymi ciasteczka, czekolady, alkohole takie jak wina, whisky czy nalewki, ale też kawy czy herbaty. Kosz może być również uzupełniony o różne dodatki, na przykład dekoracje bożonarodzeniowe.

Takie prezenty na Boże Narodzenie możemy przyszykować samodzielnie, ale możemy również skorzystać z usług firm, które zajmują się ich tworzeniem dla klientów. W tym drugim przypadku wcale nie zapłacimy dłużej, a przy tym również możemy otrzymać już gotowy prezent i nie musimy poświęcać czasu na to, aby go skomponować.

2. Słodycze w personalizowanym opakowaniu

Naszą drugą propozycją na prezent na Boże Narodzenie dla szefa są słodycze w personalizowanym opakowaniu. W tym przypadku zamawiający mogą samodzielnie zaprojektować opakowanie pralinek czy czekoladek i umieścić na nim swoje życzenia, dedykację, a nawet fotografię.

Takie prezenty na Boże Narodzenie oferuje między innymi firma ChocoRepublica.pl, która przygotowuje nadruki na opakowaniach wykonanych z metalu, ale także kartonowych i drewnianych skrzynkach. Dzięki temu takie opakowanie będzie mogło posłużyć również wtedy, gdy jego zawartość zostanie spałaszowana. Na opakowaniu możemy umieścić dedykację typu „od pracowników firmy”, możemy też razem z innymi osobami z firmy wykonać wspólne zdjęcie i potem umieścić je na opakowaniu.

3. Galanteria skórzana

Jednym ze sprawdzonych prezentów na Boże Narodzenie dla szefa może być również galanteria skórzana, na przykład elegancki portfel, wizytowniki czy teczka. Najlepiej, aby były wykonane ze skóry naturalnej, która jest bardziej elegancka oraz trwała.

Galanterię skórzaną powinniśmy też wybrać z naciskiem na dobrą, rozpoznawalną markę dodającą prestiżu – w końcu takie produkty używane są na co dzień i powinny wyróżniać się wysoką jakością.

4. Eleganckie artykuły piśmiennicze

Naszym następnym pomysłem na prezent są różne stylowe artykuły piśmiennicze, które są też używane na co dzień w trakcie pracy – do wypełniania różnych wniosków czy podpisywania umów. Elegancki długopis czy pióro będą na pewno lepiej prezentować się od tego za parę złotych do kupienia w każdym kiosku.

Możemy też zakupić artykuły piśmiennicze z grawerunkiem – wtedy taki prezent będzie jeszcze bardziej oryginalny i będzie wspaniałą pamiątką.

5. Wysokiej klasy kalendarz

Jeśli kupujemy prezent na Boże Narodzenie, możemy również wybrać dla szefa upominek taki jak kalendarz książkowy. Także w tym przypadku najlepiej zdecydować się na kalendarz wyższej jakości, na przykład obity skórą naturalną. Będzie pomocnym dodatkiem w zapisywaniu różnych ważnych dat i tworzeniu planów.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na prezenty na Boże Narodzenie dla szefa przypadną ci do gustu. Życzymy udanych zakupów!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *