pultuszczak

Facebook


45. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo

2017-06-28 11:18:07

Po raz kolejny Pułtusk gościł czołówkę polskich i zagranicznych ringowców, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 12 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz 6 kategoriach deblowych

Jubileuszowe – 45. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w ringo rozegrano 24 czerwca na stadionie MOSiR. Uroczyste otwarcie mistrzostw uświetniła wspaniałym występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Pułtusku. Podczas ceremonii otwarcia nagrodzono wyróżniających się działaczy i trenerów za propagowanie i duży wkład w rozwój ringo – polskiego sportu.
Bardzo dobrze przygotowana trawiasta płyta stadionu oraz pogoda sprzyjały sportowej rywalizacji, jedynie silny wiatr czasami utrudniał zmagania ringowcom i przyczyniał się do zaskakujących rozstrzygnięć. W kategorii otwartej mężczyzn obserwowaliśmy teatr jednego aktora – Andrzeja Teklaka, który po raz kolejny sięgnął po mistrzowski tytuł, w kategorii otwartej kobiet zwyciężyła Adriana Paszko.
Polskie Towarzystwo Ringo składa serdecznie podziękowania władzom miasta Pułtuska, dyrekcji MOSiR w Pułtusku za wspaniałe przyjęcie ringowców i pomoc w organizacji mistrzostw bez których te zawody na pewno nie byłyby tak atrakcyjne. Dziękujemy również młodzieżowej orkiestrze dętej przy OSP w Pułtusku za wspaniały występ muzyczny.
źródło: www.ringo.org.pl
zdjęcia: Janusz Pawlak (MOSiR)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *